• image0005.jpg
  • image051.jpg
  • image00005.jpg
  • image030.jpg
  • image038.jpg
  • image031.jpg
  • image040.jpg
  • image034.jpg
  • image033.jpg
  • image024.jpg
  • image028.jpg
  • szymoenk4.jpg
  • image0004.jpg
  • image018.jpg
  • image014.jpg
  • image009.jpg
  • image037.jpg
  • image010.jpg
  • image004.jpg
  • image008.jpg

Spotkanie robocze w sprawie bajki 

Wszystkie chętne osoby, które pragną włączyć się w ostatczny kształt naszej publikacji zapraszam na "spotkanie robocze" we wtorek 21.10 o godz. 15.30 do siedziby stowarzyszenia.

Przypominamy, że pracujemy wciąż na żywym materiale, każdy może dodać swoje 5 groszy, aby stworzyć coś wartościowego!

W tym miejscu ponownie zachęcam rodziców, psychologów, pedagogów, nauczycieli do podsyłania do stowarzyszenia na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. krótkich opisów niepełnosprawności, które pozwolą zdrowym dzieciom zrozumieć zachowania dyktowane ograniczeniami i dysfunkcjami poszczególnych schorzeń.

Podopiecznych stowarzyszenia, zwłaszcza tych, którzy do tej pory nie podzilili się swoim talentem, zachęcamy do daleszego ilustrowania bajek według tytułów: Dwie wiewiórki, Co to za dzięcioł?, Mądry zając, Kura chwalipięta, Sroka kłamczucha, Bosa stonoga, Zegar z kukułką, Jeż łakomczuch, Jastrząb rozbójnik, Zagubiony jelonek, Stary lis, Mleczne ząbki – biedronka .

 Prace i opisy które miałyby trafić do publikacji przyjmujemy do wtorku!

Joomla templates by a4joomla